Bungalow, hoekwoning Kleine Johanneslaan 8 Bussum

Kleine Johanneslaan 8, 1406 TW Bussum

155 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 1 slaapkamers Label A

Kleine Johanneslaan 8 is een bungalow, hoekwoning in Bussum, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 323 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
553 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.300.000 tot €1.550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kleine Johanneslaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kleine Johanneslaan 8

Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bussum

240 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€1.435.000 Gem. woningwaarde Fransekamp
94% Koopwoningen
173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kleine Johanneslaan 8

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Kleine Johanneslaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Kleine Johanneslaan 8?

De prijsindicatie voor Kleine Johanneslaan 8 ligt rond €1.300.000 tot €1.550.000. De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €9.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kleine Johanneslaan 8 zich tot de wijk Fransekamp?

Kleine Johanneslaan 8 is een bungalow, hoekwoning van 155 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kleine Johanneslaan 8?

Kleine Johanneslaan 8 is een bungalow, hoekwoning in Fransekamp, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kleine Johanneslaan 8 vergeleken met de buurt?

Kleine Johanneslaan 8 heeft 155 m² woonoppervlakte en 553 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kleine Johanneslaan 8 en wat betekent dat?

Kleine Johanneslaan 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kleine Johanneslaan 8?

Kleine Johanneslaan 8 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Fransekamp?

De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Vanuit Kleine Johanneslaan 8 in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.