Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Inhoud
- 660 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Nieuwe Hilversumseweg 53 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 410 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €744.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Hilversumseweg 53
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.4 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Hilversumseweg 53 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Meijerkamp is €744.000. Dat komt neer op circa €3.701 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Hilversumseweg 53 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Meijerkamp. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.343 inwoners per km².
Nieuwe Hilversumseweg 53 is een woonhuis in Meijerkamp, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwe Hilversumseweg 53 heeft 201 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Meijerkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €744.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Hilversumseweg 53 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Nieuwe Hilversumseweg 53 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Meijerkamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €744.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Nieuwe Hilversumseweg 53 in Meijerkamp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Hilversumseweg 53: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.