Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 795 m²
- Inhoud
- 1542 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 6
Nieuwe Hilversumseweg 11 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m², een perceel van 795 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Hilversumseweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Hilversumseweg 11 ligt rond €1.705.000 tot €1.955.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €1.520 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Hilversumseweg 11 is een woonhuis van 354 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².
Nieuwe Hilversumseweg 11 is een woonhuis in Spiegelzicht, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Hilversumseweg 11 heeft 354 m² woonoppervlakte en 1542 m³ inhoud. Het perceel is 795 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Hilversumseweg 11 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-02-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 22521.11 kg/jaar.
Nieuwe Hilversumseweg 11 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Nieuwe Hilversumseweg 11 in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.