Hoekwoning Iepenlaan 198 Bussum

Iepenlaan 198, 1406 RB Bussum

122 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Iepenlaan 198 is een hoekwoning in Bussum, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 224 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€670.000 tot €770.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Iepenlaan 198

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Iepenlaan 198

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Bussum

1060 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Kom van Bieghel
47% Koopwoningen
3.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Iepenlaan 198

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Iepenlaan 198

Wat is de geschatte woningwaarde van Iepenlaan 198?

De prijsindicatie voor Iepenlaan 198 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom van Bieghel is €490.000. Dat komt neer op circa €4.016 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Iepenlaan 198 zich tot de wijk Kom van Bieghel?

Iepenlaan 198 is een hoekwoning van 122 m² in de wijk Kom van Bieghel. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Iepenlaan 198?

Iepenlaan 198 is een hoekwoning in Kom van Bieghel, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Iepenlaan 198 vergeleken met de buurt?

Iepenlaan 198 heeft 122 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kom van Bieghel ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Iepenlaan 198 en wat betekent dat?

Iepenlaan 198 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Iepenlaan 198?

Iepenlaan 198 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Kom van Bieghel?

De wijk Kom van Bieghel in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom van Bieghel?

Vanuit Iepenlaan 198 in Kom van Bieghel bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.