Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Melkweg 6 A Bussum

Melkweg 6 A, 1406 PN Bussum

107 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Melkweg 6 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
804 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Melkweg 6 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Melkweg 6 A

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Bussum

1105 Inwoners
565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Spiegelzicht
61% Koopwoningen
7.301 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Melkweg 6 A

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Melkweg 6 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Melkweg 6 A?

De prijsindicatie voor Melkweg 6 A ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €5.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Melkweg 6 A zich tot de wijk Spiegelzicht?

Melkweg 6 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 107 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Melkweg 6 A?

Melkweg 6 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Spiegelzicht, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Melkweg 6 A vergeleken met de buurt?

Melkweg 6 A heeft 107 m² woonoppervlakte en 804 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Melkweg 6 A en wat betekent dat?

Melkweg 6 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Melkweg 6 A?

Melkweg 6 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelzicht?

De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelzicht?

Vanuit Melkweg 6 A in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.