Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Herenstraat 64 A Bussum

Herenstraat 64 A, 1406 PH Bussum

192 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Herenstraat 64 A is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 207 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
816 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€855.000 tot €1.105.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Herenstraat 64 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Herenstraat 64 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (15.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Bussum

1105 Inwoners
565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Spiegelzicht
61% Koopwoningen
7.301 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Herenstraat 64 A

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Herenstraat 64 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Herenstraat 64 A?

De prijsindicatie voor Herenstraat 64 A ligt rond €855.000 tot €1.105.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €2.802 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Herenstraat 64 A zich tot de wijk Spiegelzicht?

Herenstraat 64 A is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 192 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Herenstraat 64 A?

Herenstraat 64 A is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Spiegelzicht, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Herenstraat 64 A vergeleken met de buurt?

Herenstraat 64 A heeft 192 m² woonoppervlakte en 816 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Herenstraat 64 A en wat betekent dat?

Herenstraat 64 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Herenstraat 64 A?

Herenstraat 64 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 15 m².

Hoe is de woningmarkt in Spiegelzicht?

De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelzicht?

Vanuit Herenstraat 64 A in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.