Streetview Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 Bussum

Nieuwe 's-Gravelandseweg 90, 1406 NJ Bussum

429 m² Bouwjaar 1893

Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 429 m² en een perceel van 9660 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1893
Woonoppervlakte
429 m²
Perceeloppervlakte
9660 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bussum

240 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€1.435.000 Gem. woningwaarde Fransekamp
94% Koopwoningen
173 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe 's-Gravelandseweg 90

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nieuwe 's-Gravelandseweg 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe 's-Gravelandseweg 90?

De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €3.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 zich tot de wijk Fransekamp?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 is een woonhuis van 429 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe 's-Gravelandseweg 90?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 is een woonhuis in Fransekamp, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 vergeleken met de buurt?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 heeft 429 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9660 m². In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Fransekamp?

De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 90 in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe 's-Gravelandseweg 90: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Fransekamp?

Recreatie nabij Fransekamp: restaurant (1.6 km), cafe (1.8 km).