Streetview Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A Bussum

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A, 1406 NH Bussum

784 m² Bouwjaar 2012 9 kamers 5 slaapkamers Label APLUS

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 784 m², een perceel van 4195 m² en 9 kamers. Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
784 m²
Perceeloppervlakte
4195 m²
Inhoud
2895 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A

Energielabel

Energieklasse
APLUS

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bussum

240 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€1.435.000 Gem. woningwaarde Fransekamp
94% Koopwoningen
173 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A?

De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €1.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A zich tot de wijk Fransekamp?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A is een woonhuis van 784 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A is een woonhuis in Fransekamp, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A vergeleken met de buurt?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A heeft 784 m² woonoppervlakte en 2895 m³ inhoud. Het perceel is 4195 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 87 m² per kamer. In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A en wat betekent dat?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Fransekamp?

De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 66 A in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.