Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 372 m²
- Perceeloppervlakte
- 3429 m²
Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 372 m² en een perceel van 3429 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
1.1 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
1.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.7 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A ligt rond €1.985.000 tot €2.235.000. De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €3.858 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe 's-Gravelandseweg 59 A is een woonhuis van 372 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².
Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A is een woonhuis in Fransekamp, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A heeft 372 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3429 m². In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe 's-Gravelandseweg 59 A: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.1 km.