Portiekflat Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B Bussum

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B, 1406 NA Bussum

101 m² Bouwjaar 1997 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B is een portiekflat in Bussum, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€580.000 tot €680.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Bussum

1060 Inwoners
600 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
688 Woningvoorraad
€490.000 Gem. woningwaarde Kom van Bieghel
47% Koopwoningen
3.460 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B?

De prijsindicatie voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Kom van Bieghel is €490.000. Dat komt neer op circa €4.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B zich tot de wijk Kom van Bieghel?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B is een portiekflat van 101 m² in de wijk Kom van Bieghel. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.460 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B is een portiekflat in Kom van Bieghel, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B vergeleken met de buurt?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B heeft 101 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Kom van Bieghel ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B en wat betekent dat?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kom van Bieghel?

De wijk Kom van Bieghel in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kom van Bieghel?

Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 45 B in Kom van Bieghel bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.