Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1889
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 1127 m²
- Inhoud
- 830 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 1127 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €490.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kom van Bieghel is €490.000. Dat komt neer op circa €2.356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe 's-Gravelandseweg 41 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Kom van Bieghel. De buurt telt 688 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.460 inwoners per km².
Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 is een woonhuis in Kom van Bieghel, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 heeft 208 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Het perceel is 1127 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Kom van Bieghel ligt de gemiddelde woningwaarde op €490.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.38 kg/jaar.
Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Kom van Bieghel in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €490.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 41 in Kom van Bieghel bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.