Vrijstaande woning Willemslaan 12 Bussum

Willemslaan 12, 1406 LW Bussum

343 m² Bouwjaar 1887 10 kamers 5 slaapkamers Label UNKNOWN

Willemslaan 12 is een vrijstaande woning in Bussum, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 343 m², een perceel van 1250 m² en 10 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
343 m²
Perceeloppervlakte
1250 m²
Inhoud
1490 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€2.345.000 tot €2.595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willemslaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemslaan 12

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Bussum

740 Inwoners
265 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€1.367.000 Gem. woningwaarde Koedijk
91% Koopwoningen
3.225 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willemslaan 12

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Willemslaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemslaan 12?

De prijsindicatie voor Willemslaan 12 ligt rond €2.345.000 tot €2.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €3.985 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemslaan 12 zich tot de wijk Koedijk?

Willemslaan 12 is een vrijstaande woning van 343 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemslaan 12?

Willemslaan 12 is een vrijstaande woning in Koedijk, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willemslaan 12 vergeleken met de buurt?

Willemslaan 12 heeft 343 m² woonoppervlakte en 1490 m³ inhoud. Het perceel is 1250 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemslaan 12 en wat betekent dat?

Willemslaan 12 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Willemslaan 12?

Willemslaan 12 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Koedijk?

De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koedijk?

Vanuit Willemslaan 12 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.