Streetview Willemslaan 15 Bussum

Willemslaan 15, 1406 LT Bussum

364 m² Bouwjaar 1896 Label F

Willemslaan 15 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1896. De woning heeft een woonoppervlakte van 364 m² en een perceel van 774 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1896
Woonoppervlakte
364 m²
Perceeloppervlakte
774 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willemslaan 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemslaan 15

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Bussum

740 Inwoners
265 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€1.367.000 Gem. woningwaarde Koedijk
91% Koopwoningen
3.225 Inwoners per km²

Locatie van Willemslaan 15

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Willemslaan 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemslaan 15?

De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €3.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemslaan 15 zich tot de wijk Koedijk?

Willemslaan 15 is een woonhuis van 364 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemslaan 15?

Willemslaan 15 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1896 (130 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willemslaan 15 vergeleken met de buurt?

Willemslaan 15 heeft 364 m² woonoppervlakte. Het perceel is 774 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemslaan 15 en wat betekent dat?

Willemslaan 15 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Koedijk?

De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koedijk?

Vanuit Willemslaan 15 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koedijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Willemslaan 15: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.