Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1918
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 773 m²
Gooilandseweg 14 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1918. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 773 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gooilandseweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €4.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGooilandseweg 14 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².
Gooilandseweg 14 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1918 (108 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Gooilandseweg 14 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 773 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gooilandseweg 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.71 kg/jaar.
De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Gooilandseweg 14 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gooilandseweg 14: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.