Streetview Prinses Irenelaan 5 Bussum

Prinses Irenelaan 5, 1406 KR Bussum

225 m² Bouwjaar 1938

Prinses Irenelaan 5 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 686 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
686 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Prinses Irenelaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Bussum

740 Inwoners
265 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€1.367.000 Gem. woningwaarde Koedijk
91% Koopwoningen
3.225 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Irenelaan 5

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Prinses Irenelaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Irenelaan 5?

De prijsindicatie voor Prinses Irenelaan 5 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €6.076 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Irenelaan 5 zich tot de wijk Koedijk?

Prinses Irenelaan 5 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Irenelaan 5?

Prinses Irenelaan 5 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Irenelaan 5 vergeleken met de buurt?

Prinses Irenelaan 5 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 686 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Koedijk?

De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koedijk?

Vanuit Prinses Irenelaan 5 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koedijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Irenelaan 5: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Koedijk?

Recreatie nabij Koedijk: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Prinses Irenelaan 5?