Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1899
- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 670 m²
Parklaan 16 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 670 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Parklaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Parklaan 16 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €7.637 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenParklaan 16 is een woonhuis van 179 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².
Parklaan 16 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Parklaan 16 heeft 179 m² woonoppervlakte. Het perceel is 670 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Parklaan 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Parklaan 16 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Parklaan 16: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Koedijk: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).