Streetview Koningslaan 59 Bussum

Koningslaan 59, 1406 KG Bussum

233 m² Bouwjaar 1920

Koningslaan 59 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 530 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
530 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koningslaan 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Bussum

740 Inwoners
265 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€1.367.000 Gem. woningwaarde Koedijk
91% Koopwoningen
3.225 Inwoners per km²

Locatie van Koningslaan 59

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Koningslaan 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningslaan 59?

De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €5.867 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningslaan 59 zich tot de wijk Koedijk?

Koningslaan 59 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningslaan 59?

Koningslaan 59 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningslaan 59 vergeleken met de buurt?

Koningslaan 59 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 530 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Koedijk?

De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koedijk?

Vanuit Koningslaan 59 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koedijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningslaan 59: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Koedijk?

Recreatie nabij Koedijk: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Koningslaan 59?

Een woningrapport voor Koningslaan 59 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koedijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.