Streetview Meentweg 61 Bussum

Meentweg 61, 1406 KD Bussum

151 m² Bouwjaar 1994

Meentweg 61 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 821 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
821 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Meentweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Bussum

740 Inwoners
265 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
269 Woningvoorraad
€1.367.000 Gem. woningwaarde Koedijk
91% Koopwoningen
3.225 Inwoners per km²

Locatie van Meentweg 61

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Meentweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Meentweg 61?

De gemiddelde woningwaarde in Koedijk is €1.367.000. Dat komt neer op circa €9.053 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meentweg 61 zich tot de wijk Koedijk?

Meentweg 61 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Koedijk. De buurt telt 269 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.225 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meentweg 61?

Meentweg 61 is een woonhuis in Koedijk, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Meentweg 61 vergeleken met de buurt?

Meentweg 61 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 821 m². In Koedijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Koedijk?

De wijk Koedijk in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.367.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Koedijk?

Vanuit Meentweg 61 in Koedijk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Koedijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meentweg 61: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Koedijk?

Recreatie nabij Koedijk: restaurant (0.7 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Meentweg 61?

Een woningrapport voor Meentweg 61 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Koedijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.