Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 326 m²
- Perceeloppervlakte
- 1265 m²
Meentweg 74 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 326 m² en een perceel van 1265 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meentweg 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Meentweg 74 ligt rond €1.640.000 tot €1.890.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €3.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeentweg 74 is een woonhuis van 326 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².
Meentweg 74 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Meentweg 74 heeft 326 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1265 m². In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meentweg 74 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.38 kg/jaar.
De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Meentweg 74 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meentweg 74: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Boslaan: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).