Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Inhoud
- 132 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Spiegelstraat 28 B is een appartement in Bussum, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spiegelstraat 28 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €11.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpiegelstraat 28 B is een appartement van 47 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².
Spiegelstraat 28 B is een appartement in Spiegelzicht, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Spiegelstraat 28 B heeft 47 m² woonoppervlakte en 132 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spiegelstraat 28 B heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Spiegelstraat 28 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Spiegelstraat 28 B in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spiegelstraat 28 B: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.