Portiekflat Spiegeldwarsstraat 29 Bussum

Spiegeldwarsstraat 29, 1405 HS Bussum

111 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Spiegeldwarsstraat 29 is een portiekflat in Bussum, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
111 m²
Inhoud
339 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Spiegeldwarsstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spiegeldwarsstraat 29

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Bussum

1105 Inwoners
565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
557 Woningvoorraad
€538.000 Gem. woningwaarde Spiegelzicht
61% Koopwoningen
7.301 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spiegeldwarsstraat 29

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Spiegeldwarsstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Spiegeldwarsstraat 29?

De prijsindicatie voor Spiegeldwarsstraat 29 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €4.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spiegeldwarsstraat 29 zich tot de wijk Spiegelzicht?

Spiegeldwarsstraat 29 is een portiekflat van 111 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spiegeldwarsstraat 29?

Spiegeldwarsstraat 29 is een portiekflat in Spiegelzicht, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Spiegeldwarsstraat 29 vergeleken met de buurt?

Spiegeldwarsstraat 29 heeft 111 m² woonoppervlakte en 339 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spiegeldwarsstraat 29 en wat betekent dat?

Spiegeldwarsstraat 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spiegeldwarsstraat 29?

Spiegeldwarsstraat 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Spiegelzicht?

De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spiegelzicht?

Vanuit Spiegeldwarsstraat 29 in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.