Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 364 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Spiegeldwarsstraat 19 is een appartement in Bussum, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €538.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spiegeldwarsstraat 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Spiegeldwarsstraat 19 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Spiegelzicht is €538.000. Dat komt neer op circa €4.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpiegeldwarsstraat 19 is een appartement van 115 m² in de wijk Spiegelzicht. De buurt telt 557 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.301 inwoners per km².
Spiegeldwarsstraat 19 is een appartement in Spiegelzicht, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Spiegeldwarsstraat 19 heeft 115 m² woonoppervlakte en 364 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Spiegelzicht ligt de gemiddelde woningwaarde op €538.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spiegeldwarsstraat 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Spiegeldwarsstraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Spiegelzicht in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €538.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Spiegeldwarsstraat 19 in Spiegelzicht bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spiegeldwarsstraat 19: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.