Halfvrijstaande woning Nassaupark 4 Bussum

Nassaupark 4, 1405 HP Bussum

222 m² Bouwjaar 1882 12 kamers 5 slaapkamers Label E

Nassaupark 4 is een halfvrijstaande woning in Bussum, gebouwd in 1882. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m², een perceel van 404 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1882
Woonoppervlakte
222 m²
Perceeloppervlakte
404 m²
Inhoud
909 m³
Kamers
12
Slaapkamers
5
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€1.130.000 tot €1.380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nassaupark 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nassaupark 4

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
226.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
305.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.26 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Bussum

315 Inwoners
160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€784.000 Gem. woningwaarde Schimmellaan
72% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nassaupark 4

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nassaupark 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaupark 4?

De prijsindicatie voor Nassaupark 4 ligt rond €1.130.000 tot €1.380.000. De gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €3.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaupark 4 zich tot de wijk Schimmellaan?

Nassaupark 4 is een halfvrijstaande woning van 222 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaupark 4?

Nassaupark 4 is een halfvrijstaande woning in Schimmellaan, gebouwd in 1882 (144 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nassaupark 4 vergeleken met de buurt?

Nassaupark 4 heeft 222 m² woonoppervlakte en 909 m³ inhoud. Het perceel is 404 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nassaupark 4 en wat betekent dat?

Nassaupark 4 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nassaupark 4?

Nassaupark 4 heeft 12 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schimmellaan?

De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Vanuit Nassaupark 4 in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.