Streetview Nassaupark 2 C Bussum

Nassaupark 2 C, 1405 HP Bussum

173 m² Bouwjaar 2023

Nassaupark 2 C is een woning in Bussum, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
173 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nassaupark 2 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Bussum

315 Inwoners
160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€784.000 Gem. woningwaarde Schimmellaan
72% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Nassaupark 2 C

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nassaupark 2 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Nassaupark 2 C?

De gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €4.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nassaupark 2 C zich tot de wijk Schimmellaan?

Nassaupark 2 C is een woning van 173 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nassaupark 2 C?

Nassaupark 2 C is een woning in Schimmellaan, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nassaupark 2 C vergeleken met de buurt?

Nassaupark 2 C heeft 173 m² woonoppervlakte. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schimmellaan?

De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Vanuit Nassaupark 2 C in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaupark 2 C: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schimmellaan?

Recreatie nabij Schimmellaan: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nassaupark 2 C?

Een woningrapport voor Nassaupark 2 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schimmellaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.