Streetview Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A Bussum

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A, 1405 HK Bussum

243 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A is een appartement in Bussum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m² en 6 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
243 m²
Inhoud
1025 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Bussum

315 Inwoners
160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€784.000 Gem. woningwaarde Schimmellaan
72% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A?

De prijsindicatie voor Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A ligt rond €685.000 tot €785.000. De gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €3.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A zich tot de wijk Schimmellaan?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A is een appartement van 243 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A is een appartement in Schimmellaan, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A vergeleken met de buurt?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A heeft 243 m² woonoppervlakte en 1025 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A?

Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schimmellaan?

De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Vanuit Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe 's-Gravelandseweg 21 A: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.