Galerijflat Oranjepark 52 Bussum

Oranjepark 52, 1405 HG Bussum

80 m² Bouwjaar 1956 3 kamers 1 slaapkamers Label G

Oranjepark 52 is een galerijflat in Bussum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €960.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oranjepark 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranjepark 52

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
224.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
427.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.55 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Bussum

980 Inwoners
390 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€960.000 Gem. woningwaarde Lomanplein
81% Koopwoningen
3.962 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oranjepark 52

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Oranjepark 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranjepark 52?

De prijsindicatie voor Oranjepark 52 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Lomanplein is €960.000. Dat komt neer op circa €12.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranjepark 52 zich tot de wijk Lomanplein?

Oranjepark 52 is een galerijflat van 80 m² in de wijk Lomanplein. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranjepark 52?

Oranjepark 52 is een galerijflat in Lomanplein, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oranjepark 52 vergeleken met de buurt?

Oranjepark 52 heeft 80 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Lomanplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €960.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranjepark 52 en wat betekent dat?

Oranjepark 52 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-10-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oranjepark 52?

Oranjepark 52 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lomanplein?

De wijk Lomanplein in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €960.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lomanplein?

Vanuit Oranjepark 52 in Lomanplein bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.