Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 492 m²
- Perceeloppervlakte
- 2351 m²
- Inhoud
- 2180 m³
- Kamers
- 13
- Slaapkamers
- 7
Graaf Wichmanlaan 17 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 492 m², een perceel van 2351 m² en 13 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graaf Wichmanlaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €1.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraaf Wichmanlaan 17 is een woonhuis van 492 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².
Graaf Wichmanlaan 17 is een woonhuis in Schimmellaan, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Graaf Wichmanlaan 17 heeft 492 m² woonoppervlakte en 2180 m³ inhoud. Het perceel is 2351 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Graaf Wichmanlaan 17 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Graaf Wichmanlaan 17 heeft 13 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Graaf Wichmanlaan 17 in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.