Streetview Graaf Wichmanlaan 13 AE7 Bussum

Graaf Wichmanlaan 13 AE7, 1405 GW Bussum

45 m² Bouwjaar 1969 2 kamers Label D

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 is een appartement in Bussum, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
45 m²
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Graaf Wichmanlaan 13 AE7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Wichmanlaan 13 AE7

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Bussum

315 Inwoners
160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€784.000 Gem. woningwaarde Schimmellaan
72% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Wichmanlaan 13 AE7

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Graaf Wichmanlaan 13 AE7

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Wichmanlaan 13 AE7?

De gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €17.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Wichmanlaan 13 AE7 zich tot de wijk Schimmellaan?

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 is een appartement van 45 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Wichmanlaan 13 AE7?

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 is een appartement in Schimmellaan, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Graaf Wichmanlaan 13 AE7 vergeleken met de buurt?

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 heeft 45 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Wichmanlaan 13 AE7 en wat betekent dat?

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Graaf Wichmanlaan 13 AE7?

Graaf Wichmanlaan 13 AE7 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schimmellaan?

De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Vanuit Graaf Wichmanlaan 13 AE7 in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.