Streetview Koningslaan 29 Bussum

Koningslaan 29, 1405 GJ Bussum

569 m² Bouwjaar 2019

Koningslaan 29 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 569 m² en een perceel van 1800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
569 m²
Perceeloppervlakte
1800 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningslaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Koningslaan 29

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Koningslaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningslaan 29?

De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €2.137 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningslaan 29 zich tot de wijk Boslaan?

Koningslaan 29 is een woonhuis van 569 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningslaan 29?

Koningslaan 29 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningslaan 29 vergeleken met de buurt?

Koningslaan 29 heeft 569 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1800 m². In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Koningslaan 29 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boslaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningslaan 29: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boslaan?

Recreatie nabij Boslaan: restaurant (0.9 km), cafe (1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Koningslaan 29?

Een woningrapport voor Koningslaan 29 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Boslaan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.