Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 511 m²
- Perceeloppervlakte
- 1762 m²
Koningslaan 17 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 511 m² en een perceel van 1762 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €960.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningslaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lomanplein is €960.000. Dat komt neer op circa €1.879 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningslaan 17 is een woonhuis van 511 m² in de wijk Lomanplein. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.962 inwoners per km².
Koningslaan 17 is een woonhuis in Lomanplein, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningslaan 17 heeft 511 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1762 m². In Lomanplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €960.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Lomanplein in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €960.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Koningslaan 17 in Lomanplein bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningslaan 17: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Lomanplein: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Koningslaan 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lomanplein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1904, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.