Streetview Regentesselaan 41 Bussum

Regentesselaan 41, 1405 EK Bussum

312 m² Bouwjaar 1898 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Regentesselaan 41 is een vrijstaande woning in Bussum, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 312 m², een perceel van 1385 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
312 m²
Perceeloppervlakte
1385 m²
Inhoud
1213 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 41

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
189.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Regentesselaan 41

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 41?

De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €3.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 41 zich tot de wijk Boslaan?

Regentesselaan 41 is een vrijstaande woning van 312 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 41?

Regentesselaan 41 is een vrijstaande woning in Boslaan, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 41 vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 41 heeft 312 m² woonoppervlakte en 1213 m³ inhoud. Het perceel is 1385 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 41 en wat betekent dat?

Regentesselaan 41 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 41?

Regentesselaan 41 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Regentesselaan 41 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.