Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 528 m²
- Inhoud
- 872 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 5
Regentesselaan 31 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 528 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Regentesselaan 31 ligt rond €960.000 tot €1.210.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €6.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRegentesselaan 31 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².
Regentesselaan 31 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Regentesselaan 31 heeft 200 m² woonoppervlakte en 872 m³ inhoud. Het perceel is 528 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Regentesselaan 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.08 kg/jaar.
Regentesselaan 31 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Regentesselaan 31 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Regentesselaan 31: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.