Streetview Groot Hertoginnelaan 14 Bussum

Groot Hertoginnelaan 14, 1405 EC Bussum

159 m² Bouwjaar 1910 7 kamers Label G

Groot Hertoginnelaan 14 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 1363 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
159 m²
Perceeloppervlakte
1363 m²
Inhoud
605 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Groot Hertoginnelaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groot Hertoginnelaan 14

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
238.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
457.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
83.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Groot Hertoginnelaan 14

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Groot Hertoginnelaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Groot Hertoginnelaan 14?

De prijsindicatie voor Groot Hertoginnelaan 14 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €7.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groot Hertoginnelaan 14 zich tot de wijk Boslaan?

Groot Hertoginnelaan 14 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groot Hertoginnelaan 14?

Groot Hertoginnelaan 14 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groot Hertoginnelaan 14 vergeleken met de buurt?

Groot Hertoginnelaan 14 heeft 159 m² woonoppervlakte en 605 m³ inhoud. Het perceel is 1363 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groot Hertoginnelaan 14 en wat betekent dat?

Groot Hertoginnelaan 14 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-05. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 83.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groot Hertoginnelaan 14?

Groot Hertoginnelaan 14 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Groot Hertoginnelaan 14 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.