Streetview Groot Hertoginnelaan 33 Bussum

Groot Hertoginnelaan 33, 1405 EB Bussum

343 m² Bouwjaar 1929 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Groot Hertoginnelaan 33 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 343 m², een perceel van 1356 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
343 m²
Perceeloppervlakte
1356 m²
Inhoud
1370 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Groot Hertoginnelaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groot Hertoginnelaan 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
139.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
211.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Groot Hertoginnelaan 33

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Groot Hertoginnelaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Groot Hertoginnelaan 33?

De prijsindicatie voor Groot Hertoginnelaan 33 ligt rond €1.435.000 tot €1.685.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €3.545 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groot Hertoginnelaan 33 zich tot de wijk Boslaan?

Groot Hertoginnelaan 33 is een woonhuis van 343 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groot Hertoginnelaan 33?

Groot Hertoginnelaan 33 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Groot Hertoginnelaan 33 vergeleken met de buurt?

Groot Hertoginnelaan 33 heeft 343 m² woonoppervlakte en 1370 m³ inhoud. Het perceel is 1356 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groot Hertoginnelaan 33 en wat betekent dat?

Groot Hertoginnelaan 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.05 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Groot Hertoginnelaan 33?

Groot Hertoginnelaan 33 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Groot Hertoginnelaan 33 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.