Streetview Koningin Emmalaan 7 Bussum

Koningin Emmalaan 7, 1405 CH Bussum

219 m² Bouwjaar 1907 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Koningin Emmalaan 7 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 370 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
370 m²
Inhoud
845 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Koningin Emmalaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Emmalaan 7

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
183.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
239.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.4%
CO₂-emissie
43.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Emmalaan 7

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Koningin Emmalaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Emmalaan 7?

De prijsindicatie voor Koningin Emmalaan 7 ligt rond €1.315.000 tot €1.565.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €5.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Emmalaan 7 zich tot de wijk Boslaan?

Koningin Emmalaan 7 is een woonhuis van 219 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Emmalaan 7?

Koningin Emmalaan 7 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Emmalaan 7 vergeleken met de buurt?

Koningin Emmalaan 7 heeft 219 m² woonoppervlakte en 845 m³ inhoud. Het perceel is 370 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Emmalaan 7 en wat betekent dat?

Koningin Emmalaan 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Emmalaan 7?

Koningin Emmalaan 7 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Koningin Emmalaan 7 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.