Streetview Graaf Florislaan 58 Bussum

Graaf Florislaan 58, 1405 BW Bussum

178 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Graaf Florislaan 58 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m², een perceel van 529 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
529 m²
Inhoud
696 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 58

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Florislaan 58

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 58?

De prijsindicatie voor Graaf Florislaan 58 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €6.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 58 zich tot de wijk Boslaan?

Graaf Florislaan 58 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 58?

Graaf Florislaan 58 is een woonhuis in Boslaan, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 58 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 58 heeft 178 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Het perceel is 529 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 58 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 58 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Florislaan 58?

Graaf Florislaan 58 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Graaf Florislaan 58 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.