Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Graaf Florislaan 52 Bussum

Graaf Florislaan 52, 1405 BW Bussum

128 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 5 slaapkamers Label G

Graaf Florislaan 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 223 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.216.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
223 m²
Inhoud
484 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In groene omgeving, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 52

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
212.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
449.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
82.21 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Bussum

1410 Inwoners
510 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
510 Woningvoorraad
€1.216.000 Gem. woningwaarde Boslaan
86% Koopwoningen
1.810 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graaf Florislaan 52

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 52?

De prijsindicatie voor Graaf Florislaan 52 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Boslaan is €1.216.000. Dat komt neer op circa €9.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 52 zich tot de wijk Boslaan?

Graaf Florislaan 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 128 m² in de wijk Boslaan. De buurt telt 510 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.810 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 52?

Graaf Florislaan 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Boslaan, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 52 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 52 heeft 128 m² woonoppervlakte en 484 m³ inhoud. Het perceel is 223 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Boslaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.216.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 52 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 52 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-08-07. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 82.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Florislaan 52?

Graaf Florislaan 52 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boslaan?

De wijk Boslaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.216.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boslaan?

Vanuit Graaf Florislaan 52 in Boslaan bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2 km.