Streetview Graaf Florislaan 13 Bussum

Graaf Florislaan 13, 1405 BR Bussum

200 m² Bouwjaar 1905 Label A+++

Graaf Florislaan 13 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m² en een perceel van 323 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €960.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
323 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 13

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
109.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.8%
CO₂-emissie
7.59 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Bussum

980 Inwoners
390 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€960.000 Gem. woningwaarde Lomanplein
81% Koopwoningen
3.962 Inwoners per km²

Locatie van Graaf Florislaan 13

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Lomanplein is €960.000. Dat komt neer op circa €4.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 13 zich tot de wijk Lomanplein?

Graaf Florislaan 13 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Lomanplein. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 13?

Graaf Florislaan 13 is een woonhuis in Lomanplein, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Graaf Florislaan 13 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 13 heeft 200 m² woonoppervlakte. Het perceel is 323 m². In Lomanplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €960.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 13 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 13 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.59 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lomanplein?

De wijk Lomanplein in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €960.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lomanplein?

Vanuit Graaf Florislaan 13 in Lomanplein bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lomanplein?