Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 281 m²
- Perceeloppervlakte
- 598 m²
- Inhoud
- 1114 m³
- Kamers
- 9
Graaf Florislaan 13 A is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 281 m², een perceel van 598 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €960.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 13 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Graaf Florislaan 13 A ligt rond €1.620.000 tot €1.870.000. De gemiddelde woningwaarde in Lomanplein is €960.000. Dat komt neer op circa €3.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGraaf Florislaan 13 A is een woonhuis van 281 m² in de wijk Lomanplein. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.962 inwoners per km².
Graaf Florislaan 13 A is een woonhuis in Lomanplein, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Graaf Florislaan 13 A heeft 281 m² woonoppervlakte en 1114 m³ inhoud. Het perceel is 598 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Lomanplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €960.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Graaf Florislaan 13 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Graaf Florislaan 13 A heeft 9 kamers.
De wijk Lomanplein in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €960.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Graaf Florislaan 13 A in Lomanplein bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Graaf Florislaan 13 A: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.