2-onder-1-kapwoning Laan van Suchtelen van de Haare 10 Bussum

Laan van Suchtelen van de Haare 10, 1405 AS Bussum

391 m² Bouwjaar 2009 12 kamers 8 slaapkamers Label A++

Laan van Suchtelen van de Haare 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 391 m², een perceel van 1816 m² en 12 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €960.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
391 m²
Perceeloppervlakte
1816 m²
Inhoud
1473 m³
Kamers
12
Slaapkamers
8
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.400.000 tot €2.650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laan van Suchtelen van de Haare 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Suchtelen van de Haare 10

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
84.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.9%
CO₂-emissie
16.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Bussum

980 Inwoners
390 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
393 Woningvoorraad
€960.000 Gem. woningwaarde Lomanplein
81% Koopwoningen
3.962 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Suchtelen van de Haare 10

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Laan van Suchtelen van de Haare 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Suchtelen van de Haare 10?

De prijsindicatie voor Laan van Suchtelen van de Haare 10 ligt rond €2.400.000 tot €2.650.000. De gemiddelde woningwaarde in Lomanplein is €960.000. Dat komt neer op circa €2.455 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Suchtelen van de Haare 10 zich tot de wijk Lomanplein?

Laan van Suchtelen van de Haare 10 is een 2-onder-1-kapwoning van 391 m² in de wijk Lomanplein. De buurt telt 393 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Suchtelen van de Haare 10?

Laan van Suchtelen van de Haare 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Lomanplein, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laan van Suchtelen van de Haare 10 vergeleken met de buurt?

Laan van Suchtelen van de Haare 10 heeft 391 m² woonoppervlakte en 1473 m³ inhoud. Het perceel is 1816 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Lomanplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €960.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Suchtelen van de Haare 10 en wat betekent dat?

Laan van Suchtelen van de Haare 10 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Suchtelen van de Haare 10?

Laan van Suchtelen van de Haare 10 heeft 12 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lomanplein?

De wijk Lomanplein in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €960.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.