Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 256 m²
- Perceeloppervlakte
- 666 m²
- Inhoud
- 770 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Lindelaan 20 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 256 m², een perceel van 666 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lindelaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
0.8 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €3.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLindelaan 20 is een woonhuis van 256 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².
Lindelaan 20 is een woonhuis in Schimmellaan, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lindelaan 20 heeft 256 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 666 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lindelaan 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.99 kg/jaar.
Lindelaan 20 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Lindelaan 20 in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lindelaan 20: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.