Streetview Lindelaan 12 Bussum

Lindelaan 12, 1405 AK Bussum

240 m² Bouwjaar 1880

Lindelaan 12 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lindelaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Bussum

315 Inwoners
160 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
159 Woningvoorraad
€784.000 Gem. woningwaarde Schimmellaan
72% Koopwoningen
2.640 Inwoners per km²

Locatie van Lindelaan 12

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Lindelaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Lindelaan 12?

De prijsindicatie voor Lindelaan 12 ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. De gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Dat komt neer op circa €3.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lindelaan 12 zich tot de wijk Schimmellaan?

Lindelaan 12 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Schimmellaan. De buurt telt 159 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.640 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lindelaan 12?

Lindelaan 12 is een woonhuis in Schimmellaan, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lindelaan 12 vergeleken met de buurt?

Lindelaan 12 heeft 240 m² woonoppervlakte. In Schimmellaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schimmellaan?

De wijk Schimmellaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Vanuit Lindelaan 12 in Schimmellaan bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schimmellaan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lindelaan 12: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schimmellaan?

Recreatie nabij Schimmellaan: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Lindelaan 12?

De prijsindicatie ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schimmellaan is €784.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.