Bovenwoning Prinsenstraat 29 D Bussum

Prinsenstraat 29 D, 1404 JL Bussum

58 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Prinsenstraat 29 D is een bovenwoning in Bussum, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 58 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
58 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Prinsenstraat 29 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinsenstraat 29 D

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Bussum

1455 Inwoners
955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
971 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Brinklaan
41% Koopwoningen
6.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinsenstraat 29 D

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Prinsenstraat 29 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinsenstraat 29 D?

De prijsindicatie voor Prinsenstraat 29 D ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinklaan is €342.000. Dat komt neer op circa €5.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinsenstraat 29 D zich tot de wijk Brinklaan?

Prinsenstraat 29 D is een bovenwoning van 58 m² in de wijk Brinklaan. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinsenstraat 29 D?

Prinsenstraat 29 D is een bovenwoning in Brinklaan, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinsenstraat 29 D vergeleken met de buurt?

Prinsenstraat 29 D heeft 58 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Brinklaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinsenstraat 29 D en wat betekent dat?

Prinsenstraat 29 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Prinsenstraat 29 D?

Prinsenstraat 29 D heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Brinklaan?

De wijk Brinklaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinklaan?

Vanuit Prinsenstraat 29 D in Brinklaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.