2-onder-1-kapwoning Landstraat 47 Bussum

Landstraat 47, 1404 JG Bussum

119 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Landstraat 47 is een 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 101 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_busy_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Landstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landstraat 47

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
235.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Bussum

1455 Inwoners
955 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
971 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Brinklaan
41% Koopwoningen
6.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Landstraat 47

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Landstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Landstraat 47?

De prijsindicatie voor Landstraat 47 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Brinklaan is €342.000. Dat komt neer op circa €2.874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landstraat 47 zich tot de wijk Brinklaan?

Landstraat 47 is een 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Brinklaan. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landstraat 47?

Landstraat 47 is een 2-onder-1-kapwoning in Brinklaan, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landstraat 47 vergeleken met de buurt?

Landstraat 47 heeft 119 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Brinklaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landstraat 47 en wat betekent dat?

Landstraat 47 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-05-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landstraat 47?

Landstraat 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Brinklaan?

De wijk Brinklaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brinklaan?

Vanuit Landstraat 47 in Brinklaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.