Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Inhoud
- 830 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Wilhelminaplantsoen 8 is een woonhuis in Bussum, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 162 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilhelminaplantsoen 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brinklaan is €342.000. Dat komt neer op circa €1.591 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilhelminaplantsoen 8 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Brinklaan. De buurt telt 971 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.673 inwoners per km².
Wilhelminaplantsoen 8 is een woonhuis in Brinklaan, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wilhelminaplantsoen 8 heeft 215 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Brinklaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilhelminaplantsoen 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-04-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wilhelminaplantsoen 8 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Brinklaan in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Wilhelminaplantsoen 8 in Brinklaan bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.