Portiekflat Generaal de la Reijlaan 14 I Bussum

Generaal de la Reijlaan 14 I, 1404 BS Bussum

69 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Generaal de la Reijlaan 14 I is een portiekflat in Bussum, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €730.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
238 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Generaal de la Reijlaan 14 I

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal de la Reijlaan 14 I

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
110.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Bussum

770 Inwoners
320 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
314 Woningvoorraad
€730.000 Gem. woningwaarde Prins Hendrikkwartier
71% Koopwoningen
5.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal de la Reijlaan 14 I

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Generaal de la Reijlaan 14 I

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal de la Reijlaan 14 I?

De prijsindicatie voor Generaal de la Reijlaan 14 I ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Prins Hendrikkwartier is €730.000. Dat komt neer op circa €10.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal de la Reijlaan 14 I zich tot de wijk Prins Hendrikkwartier?

Generaal de la Reijlaan 14 I is een portiekflat van 69 m² in de wijk Prins Hendrikkwartier. De buurt telt 314 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal de la Reijlaan 14 I?

Generaal de la Reijlaan 14 I is een portiekflat in Prins Hendrikkwartier, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Generaal de la Reijlaan 14 I vergeleken met de buurt?

Generaal de la Reijlaan 14 I heeft 69 m² woonoppervlakte en 238 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Prins Hendrikkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €730.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal de la Reijlaan 14 I en wat betekent dat?

Generaal de la Reijlaan 14 I heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal de la Reijlaan 14 I?

Generaal de la Reijlaan 14 I heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Prins Hendrikkwartier?

De wijk Prins Hendrikkwartier in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €730.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prins Hendrikkwartier?