Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 815 m²
- Inhoud
- 430 m³
- Kamers
- 6
Menno van Coehoornweg 16 is een woonhuis in Burgum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 815 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Menno van Coehoornweg 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
5.2 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
16.1 kmDe prijsindicatie voor Menno van Coehoornweg 16 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Burgum is €460.000. Dat komt neer op circa €3.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMenno van Coehoornweg 16 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Verspreide huizen Burgum. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².
Menno van Coehoornweg 16 is een woonhuis in Verspreide huizen Burgum, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Menno van Coehoornweg 16 heeft 140 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 815 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspreide huizen Burgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Menno van Coehoornweg 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-05-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.35 kg/jaar.
Menno van Coehoornweg 16 heeft 6 kamers.
De wijk Verspreide huizen Burgum in Burgum (Friesland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Menno van Coehoornweg 16 in Verspreide huizen Burgum bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.