Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 3730 m²
- Inhoud
- 1145 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Menno van Coehoornweg 11 is een woonhuis in Burgum, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 3730 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €460.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Menno van Coehoornweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
5.2 kmZiekenhuis
16.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
16.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Burgum is €460.000. Dat komt neer op circa €1.941 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMenno van Coehoornweg 11 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Verspreide huizen Burgum. De buurt telt 155 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².
Menno van Coehoornweg 11 is een woonhuis in Verspreide huizen Burgum, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Menno van Coehoornweg 11 heeft 237 m² woonoppervlakte en 1145 m³ inhoud. Het perceel is 3730 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Verspreide huizen Burgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €460.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Menno van Coehoornweg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.1 kg/jaar.
Menno van Coehoornweg 11 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Burgum in Burgum (Friesland) kenmerkt zich door 440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €460.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Menno van Coehoornweg 11 in Verspreide huizen Burgum bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.