Streetview Minister van den Brinklaan 25 Burgum

Minister van den Brinklaan 25, 9251 JE Burgum

128 m² Label A

Minister van den Brinklaan 25 is een woonhuis in Burgum. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en een perceel van 140 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
140 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Minister van den Brinklaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minister van den Brinklaan 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
129 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.3%
CO₂-emissie
27.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Burgum

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.5 km

Buurtinformatie in Burgum

9515 Inwoners
4160 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
4341 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Burgum
62% Koopwoningen
2.389 Inwoners per km²

Locatie van Minister van den Brinklaan 25

Vergelijkbare woningen in Burgum

Veelgestelde vragen over Minister van den Brinklaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Minister van den Brinklaan 25?

De gemiddelde woningwaarde in Burgum is €260.000. Dat komt neer op circa €2.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minister van den Brinklaan 25 zich tot de wijk Burgum?

Minister van den Brinklaan 25 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Burgum. De buurt telt 4.341 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.389 inwoners per km².

Hoe groot is Minister van den Brinklaan 25 vergeleken met de buurt?

Minister van den Brinklaan 25 heeft 128 m² woonoppervlakte. Het perceel is 140 m². In Burgum ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minister van den Brinklaan 25 en wat betekent dat?

Minister van den Brinklaan 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Burgum?

De wijk Burgum in Burgum (Friesland) kenmerkt zich door 9.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgum?

Vanuit Minister van den Brinklaan 25 in Burgum bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Minister van den Brinklaan 25: ziekenhuis op 16.5 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Burgum?

Recreatie nabij Burgum: restaurant (0.7 km), cafe (1.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Minister van den Brinklaan 25?