Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 450 m²
Steenweg 18 is een woonhuis in Burgh-Haamstede, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 450 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €660.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steenweg 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.7 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
27 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
18.6 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
19.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
8.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
18.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Westenschouwen is €660.000. Dat komt neer op circa €1.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteenweg 18 is een woonhuis van 450 m² in de wijk Westenschouwen. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 303 inwoners per km².
Steenweg 18 is een woonhuis in Westenschouwen, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Steenweg 18 heeft 450 m² woonoppervlakte. In Westenschouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €660.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Westenschouwen in Burgh-Haamstede (Zeeland) kenmerkt zich door 230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €660.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Steenweg 18 in Westenschouwen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 3.7 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 27 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Steenweg 18: ziekenhuis op 19.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 18.6 km.
Recreatie nabij Westenschouwen: restaurant (0.4 km), cafe (8.1 km).
Een woningrapport voor Steenweg 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Westenschouwen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1910, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.